O nas

Wrocławskie Ogrody

Projektujemy i pielęgnujemy ogrody, ponieważ każdy zasługuje na to, aby żyć w przyjaznym, pięknym i relaksującym otoczeniu. Szczególnie ważne jest to dzisiaj, gdy środowisko naturalne ulega postępującej dewastacji, a my sami narażeni jesteśmy na stres związany ze współczesnym stylem życia.

Co dokładnie robimy?

Projektujemy i wykonujemy oryginalne ogrody, w których rodziny znajdują swój azyl i naturalną przestrzeń do życia i rozwoju. Zajmujemy się również ich utrzymaniem i pielęgnacją, aby przez długi czas cieszyły oko i dawały możliwość wytchnienia.

Dlaczego właśnie my?

Nasze atuty

Kreatywne projekty

Jesteśmy pełni pomysłów. Podsuniemy Ci atrakcyjne rozwiązania jak ciekawie zagospodarować przestrzeń.

Świetne rezultaty

Wiedza i doświadczenie w wyborze roślin i podłoża pozwalają uzyskać rezultaty, które spełnią swoje zadania i zaspokoją Twoje potrzeby.

Bogata oferta

Wykonujemy szeroką gamę usług z dziedziny ogrodnictwa, architektury krajobrazu i pokrewnych.

Gwarancja jakości

Gdy wykonamy dla Ciebie ogród, dajemy na niego darmową całoroczną gwarancję!

Etapy współpracy

Jak to robimy?

1.

Spotkanie z architektem

Nasz architekt spotka się z Tobą i omówi Twoje potrzeby i cele, a także uwarunkowania terenu, na jakim ma być zlokalizowany ogród. Poświęcamy dużo czasu na analizę, ponieważ w ten sposób możemy w 100% spełnić Twoje oczekiwania.

2.

Koncepcja

Na podstawie sporządzonej na spotkaniu specyfikacji nasz architekt przygotuje spersonalizowaną koncepcję. Uwzględni w niej Twoje oczekiwania i uwarunkowania terenu.

3.

Akceptacja koncepcji

Wspólnie z Tobą omówimy koncepcję i naniesiemy poprawki, do momentu uzyskania akceptacji z Twojej strony.

4.

Projekt i kosztorys

Gdy koncepcja jest już zaakceptowana, architekt na jej podstawie opracuje szczegółowy projekt oraz kosztorys realizacji. Jeśli zdecydujesz się na to, żebyśmy wykonali dla Ciebie ogród, za projekt nie zapłacisz ani złotówki!

5.

Realizacja ogrodu

W oparciu o gotowy projekt przystąpimy do realizacji ogrodu. Wykorzystamy w tym celu bogate doświadczenie w podobnych realizacjach. Włożymy w pracę całe serce, aby jej efekt oczarował Cię i dał jak najwięcej satysfakcji.

6.

Odbiór

Gdy ogród będzie gotowy, zaprosimy Cię na odbiór. Zależy nam,
aby Twoje pierwsze wrażenie było jak najlepsze!

7.

Pielęgnacja w ramach gwarancji

W rocznym okresie gwarancyjnym doglądamy Twojego ogrodu,
by wszystkie rośliny rozwijały się prawidłowo.

Gdzie działamy?

Jesteśmy firmą z Wrocławia i działamy w stolicy Dolnego Śląska oraz okolicach. Znamy od podszewki tutejszy klimat, roślinność i inne uwarunkowania, dlatego uzyskujemy tak dobre efekty. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, lokalne firmy oraz instytucje.

Kontakt

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Jeśli myślisz o ogrodzie, ale potrzebujesz wsparcia, Wrocławskie Ogrody zawsze służą radą, projektem jak również kompleksowym wykonaniem. Jesteśmy właśnie po to, aby Ci pomóc. Zadzwoń lub napisz.